ManiacMyko Forum | Sanal Alemin Private Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::ManiacMyKO PWP'NiN TARTIŞILMAZ ADRESİ:::...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

FenerBahce Nickleri

YazarMesaj
Efendy
Admin
Admin
Efendy

Erkek
Hali : FenerBahce Nickleri Keyifl10
' : FenerBahce Nickleri 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Rep Puanı : FenerBahce Nickleri Rank%209
Başarı Sistemi : 0

FenerBahce Nickleri Empty
MesajKonu: FenerBahce Nickleri   FenerBahce Nickleri EmptyÇarş. Şub. 25 2009, 08:12

Bana Kartali Veya Cimbomu Tut Cennete Gireceksin? Deseler, Ben Bir Fenerbahceli Olarak Cehenneme Girmeye Raziyim Derim..!

Sensiz Hayat Bir Iskence. Dilimdesin Gunduz Gece. Satir Satir Hece Hece. Sampiyonsun Fe-ner-bah-ce

1907 De Dogdu Askimiz, Sari-lacivert Renkleri Oldu Sarkimiz, Sporun Her Dalinda Bizim Sanimiz, Hic Bitmedi-bitmeyecek Bizim Askimiz!!

Mac Yaparken Sahada Sari Kanaryalar, Rakip Takima Krampon Toplatirlar! Siki Dur Karsi Defans! Fener Geliyor, Sut Ve Goool Aglari Deliyor!

Kalpleri Fetheden Renkler,yasa Fenerbahce! Turk''un Kalbi Senle Atar,yasa Feenrbahce! Mazinde Bir Tarih Yatar,yasa Fenerbahce!

Bir Sevgi Bu Anlatilmaz Anlatsanda Anlasilmaz Fenerli Olmayan Bilmez Bunu Hicbir Kitap Yazmaz Bu Dunyada Bir Buyuk Var Kabul Edilmez!

Avrupa Avrupa Duy Sesimizi Iste Bu Fener''in Ayak Sesleri !!!

Cimbom Sana Kadikoy Extra Large...

Atam Izindeyiz Biz De Fenerbahceliyiz

Ben Herkesin Icinde Tekim Cunku Ben Fenerbahceliyim!!

Fenerbahce Sen Cok Yasa Canim Feda Olsun Sana. Hic Birseye Degisilmez Senin Sevgin Bu Dunyada. Lalalalaylaylay...

Haydi Bastir Sanli Fener Senin Sevgin Omre Bedel Ne Kupalar Ne Oduller Ne De Cimbomlu Geceler Bu Dunyada Tek Istegim Var Mutlu Ol Yeter.

Bir Fenerbahceli Dunyaya Bedeldir, O Da Atamizdir!!!!!

Gulersem Sevincim, Aglarsam Gozyasim, Olursem Topragim Ol Fenerbahcem

Senin Sevginle Geldik Bu Dunyaya Konusmayi Ogrendik Ilk Sozumuz Kanarya

Ne Okulu Bitirmek, Ne Bir Genc Kizi Sevmek, En Buyuk Dilegimiz Seni Sampiyon Gormek!

senin neyine vuruldum biliyormusun, o sahaya çıkarken , taraftarı selamlarken, herkesin sana hayranlıkla bakmasına. kısacası senin asaletine vuruldum fenerbahçem!!

ne laylay cım cıng cong, ne hamsı, ne de ala karga. sampıyonsun bu sene sanlı kanarya!

bir fenerli 10 beşiktaşlı, 20 trabzonlu ve bütün cümbomlulara bedeldir.

itina ile aslan terbiye edilir. başvuru : herhangi bir fenerbahçeli.....

fenerbahçe forması tutkulu bir aşk gibidir. sevdiğini bırakmaz, sevmediğinin de yüzüne bakmaz.

ne sinema, ne tiyatro, nede istanbul'da bir gece. en büyük eğlence fenerbahce.

bir gün herkes fenerbahçeli olmasın!!bırakın da o şeref bize kalsın...

Galatasaraylılar vakit kaybetmeden Fenerbahçeye geçin yoksa son pişmanlık fayda etmez...

Bir gün herkes galatasaraylı olacak Kötü yola düşecek Aklı başlına gelecek 364 gün Fenerbahçe'ye geçecek

Siz orada kalıp daha fazla mı öpülmek istiyorsunuz ? Saygı duyarız..

Dünyada iki türlü insan topluluğu vardır. Biri Fenerbahçeliler diğeri ise Fenerbahçeli olduğunu bilmeyenler..

Hayatımdaki Herşey Yalan , Tek Gerçek Sensin Fenerbahçem ...

AyVa ÇiÇ£K AçmıŞ YaZMı G£L£C£K? CiMBoM KadıKöYe Nasıl GiR£C£K?

KaFaMıZ GüZ£L HaYaT ÇoK GüZ£L! F£N£RßahÇ£M H£RŞ£YD£N GüZ£L..

TRißüNL£RD£ H£P DiLLeRde. ßu SevDa ßiTMeZ GöNüLLeRDe. DaR AğaCıNDa OlsAk ßiLe SoN SöZüMüZ F£N£RßaHÇ£!
https://mersin.canadian-forum.com

FenerBahce Nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fenerbahce İmzaları
» FenerBahce Gifleri